Статті

08.Кві.2019

Якщо діти мало перебувають на свіжому повітрі, вони стають млявими, блідими, часто хворіють на недокрів’я. Діти, які значну частину часу проводять на свіжому повітрі – біля річки, в парку, на городі, в саду, в лісі тощо, – енергійні, бадьорі, життєрадісні. В них, зазвичай, добрий апетит і міцний, здоровий сон. Свіже, чисте повітря посилює і активізує … Продовжити читання “Користь рухливих ігор на повітрі”

Детальніше
25.Бер.2019

    Булінг (від англ. to bull — переслідувати) — це агресивна свідома поведінка однієї дитини (або групи) стосовно іншої, що супроводжується регулярним фізичним і психологічним тиском та є гострою проблемою сучасності. Дослідники зазначають, що булінг відрізняється від сварки між дітьми тим, що: він супроводжується реальним фізичним чи психологічним насиллям: жертву висміюють, залякують, б’ють, розповсюджують плітки, оприлюднюють особисту інформацію та фото в соціальних мережах; в ситуації завжди беруть участь три сторони: той, хто переслідує, … Продовжити читання “Що таке булінг?”

Детальніше
25.Бер.2019

Медіапродукція повинна відповідати віковим та інтелектуальним  можливостям дитини. Тестуйте медіапродукти особисто перед тим як пропонувати їх дітям. Пам’ятайте, що часова дозованість використання девайсів відповідно віку дитини становить:                                                            3-4 роки – 10-15 хв;                                                            4-5 років – 15-25 хв;                                                            5-6 років – 25-35 хв. Не дозволяйте проводити час за комп’ютером в останні кілька годин … Продовжити читання “Щоб комп’ютерні технології приносили більше користі, ніж шкоди, встановіть у своїй родині конкретні правила”

Детальніше
25.Бер.2019

Загальний інтерес до емоційного інтелекту або EQ виник близько 20 років тому, коли психолог Деніель Гоулман випустив книгу, в якій розповів про його важливість. Сьогодні багато вчених підтверджують, що цей показник відіграє в успішності та загальному благополуччі людини більшу роль, ніж IQ. Розвивати емоційний інтелект краще і легше в дитинстві, та батьки можуть допомогти в цьому … Продовжити читання “Що таке емоційний інтелект і як він зробить вашу дитину успішною?”

Детальніше
25.Бер.2019

Стрес – це природна й нормальна частина життя дітей, що є незмінним супутником дорослішання. Діти починають відчувати стреси вже в дуже ранньому віці, до того ж вони більш уразливі у випадку психологічного тиску, ніж дорослі, оскільки ще не володіють ефективними способами боротьби зі стресами. Тому батькам необхідно сприяти тому, щоб діти набули відповідні навички, надзвичайно важливі … Продовжити читання “Як допомогти дитині впоратись зі стресом”

Детальніше
error: Content is protected !!