Фізичний розвиток

08.Кві.2019

Якщо діти мало перебувають на свіжому повітрі, вони стають млявими, блідими, часто хворіють на недокрів’я. Діти, які значну частину часу проводять на свіжому повітрі – біля річки, в парку, на городі, в саду, в лісі тощо, – енергійні, бадьорі, життєрадісні. В них, зазвичай, добрий апетит і міцний, здоровий сон. Свіже, чисте повітря посилює і активізує … Продовжити читання “Користь рухливих ігор на повітрі”

Детальніше
24.Вер.2018

Для забезпечення здоров’я своїх малюків батькам необхідно забезпечити деякі оздоровчі заходи вдома, обов’язково порадившись з лікарем дитини – це загартовуючі заходи, збалансоване харчування, профілактичні заходи, прогулянки круглий рік, відповідний одяг дитини у приміщенні. ЗАГАРТОВУВАННЯ Рухова гімнастика щоранку замість зарядки – 5 вправ «годинничок» (руки вперед і назад) «півень» (поплескати руками по стегнах – ку-ку-рі-ку) «паровоз» … Продовжити читання “ПАМ’ЯТКА БАТЬКАМ ДІТЕЙ, ЯКІ ЧАСТО ХВОРІЮТЬ”

Детальніше
31.Бер.2018

Дитина це те, що є найдорожчим і найціннішим у кожного з нас. «Діти – квіти нашого життя» – відомий вислів. А отже їм як і квітам необхідний найретельніший догляд та увага. Бо з недоглянутого насіння може вирости лише бур’ян . Як для вас, шановні мами і тата, так і для нас вихователів і всіх працівників … Продовжити читання “ШАНОВНІ БАТЬКИ!”

Детальніше