Соціальний педагог

07.Кві.2020

У наші дні благодійність і волонтерський рух стали не тільки актуальним і масштабним проявом безкорисливої допомоги, але і внутрішньою потребою кожної людини, небайдужої та чуйної до чужого болю. Більш того, багато батьків (не тільки в нашій країні, але і в Європі, та світі в цілому) переступили через величезне бажання якомога довше оберігати своїх дітей від … Продовжити читання “Важливе значення благодійності для дітей”

Детальніше
07.Кві.2020

16 питань і правильних відповідей. Безпека дітей – одне з найважливіших питань, які турбують батьків. Якщо ви хочете бути впевнені, що ваше чадо не потрапить ні в яку небезпечну ситуацію, вам слід заздалегідь навчити дитину правилам поведінки. За матеріалами – Елки Зеленые. Задайте дитині наступні питання. Не виключено, що відповіді дитини стануть для вас несподіванкою. … Продовжити читання “ЯКЩО ВАША ДИТИНА ЗНАЄ ВІДПОВІДІ НА ЦІ 16 ЗАПИТАНЬ – МОЖЕТЕ БУТИ СПОКІЙНІ: З НЕЮ НІЧОГО НЕ СТАНЕТЬСЯ”

Детальніше
25.Бер.2019

    Булінг (від англ. to bull — переслідувати) — це агресивна свідома поведінка однієї дитини (або групи) стосовно іншої, що супроводжується регулярним фізичним і психологічним тиском та є гострою проблемою сучасності. Дослідники зазначають, що булінг відрізняється від сварки між дітьми тим, що: він супроводжується реальним фізичним чи психологічним насиллям: жертву висміюють, залякують, б’ють, розповсюджують плітки, оприлюднюють особисту інформацію та фото в соціальних мережах; в ситуації завжди беруть участь три сторони: той, хто переслідує, … Продовжити читання “Що таке булінг?”

Детальніше
15.Січ.2019

З метою своєчасного та ефективного реагування  на факти насильства, Куницю Ірину Юріївну, соціального педагога, призначено уповноваженою особою для здійснення невідкладних заходів  реагування у випадках виявлення фактів насильства. Контактна інформація уповноваженої особи закладу: номер телефону: 098-085-75-17; кабінет соціальної та психологічної допомоги ІІ поверх

Детальніше
20.Тра.2018

 Насильство в сім’ї. Найчастіше тільки фізичне насильство ми вважаємо насильством. Нам складно припустити, як часто ми самі демонструємо насильство або стаємо жертвами. Виявляється, насильство – це ще й: Погроза нанесення собі або іншому тілесних ушкоджень; Невиразні погрози, як-от: «ти в мене дограєшся!»; Погрози піти, забрати дітей, не давати грошей, подати на розлучення, розповісти про щось; … Продовжити читання “Поради соціального педагога батькам”

Детальніше