Психолог

25.Бер.2019

Медіапродукція повинна відповідати віковим та інтелектуальним  можливостям дитини. Тестуйте медіапродукти особисто перед тим як пропонувати їх дітям. Пам’ятайте, що часова дозованість використання девайсів відповідно віку дитини становить:                                                            3-4 роки – 10-15 хв;                                                            4-5 років – 15-25 хв;                                                            5-6 років – 25-35 хв. Не дозволяйте проводити час за комп’ютером в останні кілька годин … Продовжити читання “Щоб комп’ютерні технології приносили більше користі, ніж шкоди, встановіть у своїй родині конкретні правила”

Детальніше
25.Бер.2019

Загальний інтерес до емоційного інтелекту або EQ виник близько 20 років тому, коли психолог Деніель Гоулман випустив книгу, в якій розповів про його важливість. Сьогодні багато вчених підтверджують, що цей показник відіграє в успішності та загальному благополуччі людини більшу роль, ніж IQ. Розвивати емоційний інтелект краще і легше в дитинстві, та батьки можуть допомогти в цьому … Продовжити читання “Що таке емоційний інтелект і як він зробить вашу дитину успішною?”

Детальніше
25.Бер.2019

Стрес – це природна й нормальна частина життя дітей, що є незмінним супутником дорослішання. Діти починають відчувати стреси вже в дуже ранньому віці, до того ж вони більш уразливі у випадку психологічного тиску, ніж дорослі, оскільки ще не володіють ефективними способами боротьби зі стресами. Тому батькам необхідно сприяти тому, щоб діти набули відповідні навички, надзвичайно важливі … Продовжити читання “Як допомогти дитині впоратись зі стресом”

Детальніше
25.Бер.2018

Загальні питання Назви свої прізвище, ім’я, по батькові. Назви прізвище, ім’я, по батькові тата й мами. Скільки тобі років? А скільки буде через рік? Через два роки? Яка у тебе улюблена іграшка? В якому місті(селі) ти живеш? Назви свою домашню адресу. Скільки чоловік у твоїй родині? Назви всіх. Хто старший у твоїй родині, сім’ї? Назви … Продовжити читання “ПАМ’ЯТКА ДЛЯ БАТЬКІВ «У СІМ’Ї РОСТЕ ПЕРШОКЛАСНИК»”

Детальніше
25.Бер.2018

Найважливіший чинник психічного розвитку дитини дошкільного віку — формування психологічної готовності до шкільного навчання, ЇЇ становлення свідчить про завершення періоду дошкільного дитинства, Вступ до школи — найважливіший період ужитті  дитини,  етап,  що розділяє дитинство з  його імпульсивністю, безпосередністю, некерованістю бажань, коли переважає «хочу», і школу — з її необхідністю підпорядкування дисципліні, вимогам «треба», плануванню і … Продовжити читання “«ПСИХОЛОГІЧНА ГОТОВНІСТЬ ДО НАВЧАННЯ У ШКОЛІ»”

Детальніше
error: Content is protected !!