Новини

08.Лип.2020
Детальніше
05.Чер.2020

Дорогі наші випускники! У непростий для нас час ми проводжаємо вас у школу. На жаль, нас розлучив карантин і ми не змогли побувати на ваших незабутніх випускних ранках; не побачили вишуканих випускних суконь наших красунь-дівчаток, елегантних костюмів хлопчиків, чарівних зачісок. Ми ще довго будемо пам’ятати ваші цікаві заняття, неперевершені свята і розваги, захоплюючі змагання і … Продовжити читання “ВИПУСК 2020”

Детальніше
01.Чер.2020

Miністеpcтвo освiти i науки України повiдомляє, що пiд час пандемii COVID-19 життя мiльйонiв украiнських дiтей тимчасово обмежується домiвками та гаджетами, дiти не знають, як самостiйно розв’язати певнi супyтнi небезпечнi виклики. За iнформацiєю громадськоi органiзацii «Ла Страда – Україна» Нацiоналъна дитяча гаряча лiнiя з початку запровадження в Україні карантину прийняла понад 4 тис. звернень вiд дiтей, … Продовжити читання “Шановні батьки!”

Детальніше
01.Чер.2020

Певно, для багатьох батьків день повернення дітей в садочки буде чи не найкращим за останні місяці. їх можна зрозуміти?   Проте, дітям адаптація до колективу і нові правила можуть принести багато стресу.   За декілька днів до відкриття садочків, варто проговорити основні моменти, пояснити правила та розвіяти головні страхи малечі.   UNICEF Ukraine, ГО “Смарт … Продовжити читання “Повертаємося в Садочки”

Детальніше
24.Тра.2020

З 27.05.2020 року відкривається садочок для прийому дітей.   ПАМ’ЯТКА ДЛЯ  БАТЬКІВ  Перед виходом із дому проведіть термометрію у дитини. Оцініть стан здоров’я дитини та стан здоров’я самого себе. Пам’ятайте, що в разі виявлення підвищеної температури та ознак респіраторних захворювань вхід на територію закладу буде заборонено. При гарному самопочутті Вас та Вашої дитини, температурі тіла … Продовжити читання “АЛГОРИТМ ПРИЙОМУ ДІТЕЙ”

Детальніше