Новини

24.Чер.2019

ДО УВАГИ БАТЬКІВ Що таке літо для дитини? Красномовно про це розкажуть лікарі “швидкої допомоги”. Для них літо – справжній сезон дитячих травм. Статистика показує, що на літній час дійсно доводиться пік різних інцидентів, пов’язаних з тепловими ударами, утоплення, отруєння та інші бідами у дітей. Давайте розглянемо найбільш небезпечні ситуації, які підстерігають дитину влітку. Навіть … Продовжити читання “БЕЗПЕКА ДИТИНИ ВЛІТКУ”

Детальніше
11.Чер.2019

Літечко – літо, ти до нас прийшло. Літечко – літо тепло принесло. Літечко – літо – канікул пора. Літечко – літо, радіє дітвора!

Детальніше
03.Чер.2019

30  травня 2019 р. у рамках заходів,  присвячених Дню захисту дітей,    відбувся гала-концерт  за підсумкам міського конкурсу  музично-хореографічних композицій  «Мати. Родина. Україна». Дошкільний навчальний заклад  №32 отримав диплом ІІІ ступеня.  Вітаємо переможців конкурсу !

Детальніше
03.Чер.2019

До побачення, дитячий сад! Так з року в рік говорить нове покоління старших дошкільників – малюків, до яких ніжні почуття, які стають рідними. І так не хочеться розлучатися з ними. Випускний – це завжди сльози. Сльози радості і гордості за своїх малюків, сльози розставання і смутку, сльози розчулення, коли діти щиро співають прощальні пісні, танцюють … Продовжити читання “Випускні в дитячому саду”

Детальніше
19.Тра.2019

В період з 13.05 по 17.05 2019 року в дошкільному закладі №32  було проведено Тиждень безпеки життєдіяльності. За цей час  в дошкільних групах  заплановано та проведено різноманітні заходи навчально-виховного характеру.

Детальніше
error: Content is protected !!