Новини

07.Лис.2019

У дитячому садочку «Лісовичок» сьогодні,  завершився цикл свят прощання з осінню виступами дошкільнят різних груп. Діти за допомогою пісень, таночків, віршиків, музичних ігор про осінь показали, які знання та пісенні та хореографічні вміння здобули в дошкільному закладі, а також поділилися гарним настроєм із присутніми

Детальніше
30.Жов.2019

ПОДЯКА, колективу  ДНЗ №32, за  активну участь в проведенні та організації ІІ обласного фестивалю патріотичних дій “ПАТРІОТ-FEST”

Детальніше
29.Жов.2019

Щорічно у дошкільному навчальному закладі № 32 проводиться виставка дитячих поробок «Дари осені». І кожного року вражають фантазія, талант та майстерність виконання робіт! Всі роботи, котрі були представлені на виставці, заслуговують похвали! Тому вкотре, дякуємо  всім вихованцям та їхнім батькам за участь у виставці! Спасибі, Осінь, за можливість творити!

Детальніше
29.Жов.2019

Щодня діти на прогулянках стискаються зі світом природи, і вона не перестає їх дивувати. Адже Природа вміє дивувати не лише дітей, а й дорослих. Осінь красиво стала розфарбовувати листя в жовтий колір. Ми з малюками спостерігали за різними видами дерев, які ростуть на майданчиках та в лісі біля садочку, гралися в рухливи ігри. Діти стали … Продовжити читання “Прогулянки восени”

Детальніше
29.Жов.2019

ВІТАЄМО! Хоруженко Ірину Олександрівну, завідувача Житомирського дошкільного навчального закладу №32, з нагородженням грамотою Департаменту освіти Житомирської міської ради, за зміцнення матеріально-технічної бази закладу освіти

Детальніше
error: Content is protected !!