Новини

04.Вер.2019

03.09.2019 року в ЖДНЗ №32 відбулося свято до дня знань. Вітаємо з початком нового навчального року всіх наших педагогічних працівників, малят та їх батьків! Бажаємо креативності, творчості, терпіння та наснаги!   Фото звіт

Детальніше
02.Вер.2019

Шановні діти, вихователі, батьки! Від усього серця вітаємо вас з початком нового навчального року.  Нехай цей навчальний рік відкриє перед дітками нові горизонти пізнання себе і світу, вихователів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей. З нагоди свята бажаємо вам незабутніх миттєвостей дошкільного життя, справжніх відкриттів, пізнання світу!

Детальніше
06.Сер.2019

7 «можна» Пограти в дитячий садок іграшками. Одна з іграшок повинна стати малюком, який прийшов в сад вперше. Треба показати, що спочатку може бути трохи незатишно, але коли він подружиться з іншими дітками і вихователем, стане весело. Головним моментом в грі треба зробити повернення мами за малюком. Підготувати дитину до режиму дитячого садка і раціону. … Продовжити читання “Як підготувати дитину до садка”

Детальніше
10.Лип.2019

Одним із найпоетичніших свят українського обрядового календаря є свято Івана Купала , яке припадає на 7 липня. 8 липня 2019 року  в ДНЗ №32 “Лісовичок” пройшли розваги до свята Івана Купала. Мета розваг дати дітям уявлення про традиційне святкування українцями дня Івана Купала, закріпити  знання купальських пісень, українських народних хороводів, збагатити дітей позитивними емоціями, формувати … Продовжити читання ““Свято Івана Купала””

Детальніше
10.Лип.2019

Дякуємо театру за можливість долучити дітей до мистецтва, допомогу у вихованні засобами казки. Дітки завжди з радістю чекають коли театр завітає до нашого дитячого садочку.

Детальніше
error: Content is protected !!