Новини

23.Січ.2020

Як відомо всі діти люблять театр. Тому ми намагаємося запрошувати в наш дитячий садок різних артистів, щоб діти мали можливість доторкнутися до світу дивного театрального мистецтва.

Детальніше
21.Січ.2020

Що потрібно робити для профілактики: 1. Найбільш ефективна міра профілактики проти грипу – щорічна вакцинація проти грипу до початку епідсезону. 2. Користуйтеся маскою в місцях скупчення людей. Скоротіть час перебування в місцях масових скупчень людей. 3. Уникайте тісних контактів з людьми, які чхають, кашляють. 4. Не торкайтеся до очей, носа, рота. 5. Ретельно мийте руки … Продовжити читання “ОБЕРЕЖНО ГРИП !”

Детальніше
21.Січ.2020

21 січня світ святкує Міжнародний день обіймів. За традицією, у цей день можна обіймати всіх, навіть незнайомців.

Детальніше
12.Січ.2020

Днями весело та цікаво пройшло різдвяне свято у дошкільному навчальному закладі № 32. Вихованці старших груп колядували, щедрували, перевдягалися у традиційні персонажі. Залучення до української народної спадщини вчить дітей поважати і шанувати народні традиції, культуру українського народу, сприяє національно-патріотичному вихованню. Гарний настрій, щирі усмішки, добрі побажання дарувало свято глядачам.  

Детальніше
09.Січ.2020

У Новий рік всі діти чекають перетворень, казки. Тільки в дитинстві казка може стати реальністю, і тільки в дитинстві відбуваються дива! У дитячому садку №32  пройшли новорічні ранки. Малюки грали у різноманітні ігри, читали віршики, співали, танцювали та водили хоровод біля новорічної ялинки. І звичайно жодне новорічне свято не може обійтися без приходу Діда Мороза.  … Продовжити читання “Казку дарує Новий рік!”

Детальніше
error: Content is protected !!